Jeśli chcesz mieć nieskazitelną skórę, potrzebujesz dobrego podkładu odżywczego, a jeśli czytasz ten tekst, to masz szczęście, ponieważ długo szukaliśmy, aż wreszcie znaleźliśmy perfekcyjną formułę. Mieliśmy ją cały na uwadze, a teraz nadszedł czas żeby ją ujawnić - AKTYWNY TLEN...

Aktywny tlen to składnik, który zapewnia idealny etap pierwszy procesu samopielęgnacji. Otwiera pory skóry, umożliwiając komórkom wchłonięcie produktu, który jest podawany w drugiej kolejności, i wykorzystanie w pełni jego właściwości. Jeśli chcesz przykładowo, aby Twoja skóra była nawilżona i dobrze odżywiona w nocy to użyj naszych produktów, abyś mogła obudzić się promienna.

Co więcej krem nawilżający, którego używasz, musi być dobry, więc trochę kremu pod oczy nie zaszkodzi, ale jeśli spryskasz twarz aktywnym tlenem zaraz po oczyszczeniu skóry, to różnica, którą zauważysz, sprawi, że aktywny tlen znajdzie się na szczycie listy Twoich ulubionych produktów!

Kiedy więc mówimy o podwójnym działaniu, mamy na myśli to, że wzbogacisz swoje codzienne zabiegi pielęgnacyjne o jeden etap dodany na początku, dzięki czemu Twoja skóra będzie posiadała piękny blask!CO DALEJ PO ZASTOSOWANIU AKTYWNEGO TLENU?

Jak już wspomnieliśmy, po oczyszczeniu skóry i rozpyleniu magicznego preparatu (aktywnego tlenu) można wrócić do zwykłych czynności pielęgnacyjnych.
Firma BIOXGN stworzyła formuły, które idealnie do siebie pasują:
Nr 1 “Bo-Oxygen” aktywny tlen
Nr 2 kolagen i serum witaminowe
Nr 3 krem przeciwzmarszczkowy (w okolicach oczu)
Nr 4 BIOXGN krem do twarzy (twarz i szyja)
(gdy chcesz zwiększyć zakres swojej pielęgnacji)

I voila!
Twoja skóra jest nie tylko zdrowa, ale cała promienieje.