WIZJA NATURALNEGO PIĘKNA W NAJLEPSZYM WYDANIU

W końcu odetchniesz świeżym powietrzem, a Twoja skóra i włosy będą Ci wdzięczne! Poczujesz równowagę w swojej skórze, ale także w końcu zrozumiesz, co to naprawdę znaczy czuć się pięknie, dzięki naszym produktom przy formułowaniu których zwracamy uwagę na każdy składnik. Wkrótce po wprowadzeniu kolekcji Pearly do świata samoopieki, narodził się nowy potencjał, a także kolekcja Golden Shimmery (Złoty Połysk). Podstawą tej nowej kolekcji jest 24-karatowe złoto, wzbogacone magicznym olejkiem kumkumadi - mieszanką 26 różnych ziół.

JEŚLI CHODZI O NASZĄ FILOZOFIĘ TO NIE WSZYSTKO

SKŁADNIKI

Tlen jest głównym bohaterem tej historii.
Dzięki zastosowaniu tlenu mamy pewność, że każda potrzeba skóry i włosów jest spełniona!
Kwas hialuronowy i kolagen to dwa najważniejsze składniki, które są ex aequo na 2 miejscu pod względem najważniejszych składników.
Odnowa i pożywienie dla dobrego samopoczucia komórek.
Wreszcie, ostatni, ale nie mniej ważny - PEARLY DUST (pył z mikrocząsteczkami pereł)
Jest to składnik, który daje największe możliwości w zakresie usuwania śladów czasu na skórze i ostatni element tej wspaniałej odżywczej formuły.
Nowa linia produktowa kosmetyków zawiera nowe składniki wraz z 24-karatowym złotem i olejem kumkumadi.

JAKOŚĆ

W przypadku jakości nie zastanawialiśmy się zbyt długo.
Było wiadomo, że jakość musi być na najwyższym możliwym poziomie, więc a szwajcarska jakość była właściwym rozwiązaniem!
Każdy element formuły został dobrany roztropnie i starannie, z uwzględnieniem możliwie jak największych korzyści dla skóry i włosów.

MISJA

Jak może wyglądać Twoja skóra i włosy w najlepszym możliwym stanie?
Z pewnością będą się charakteryzować odpowiednim nawilżeniem, naturalnym połyskiem, będą posiadać ogólnie zdrowy wygląd wewnątrz i na zewnątrz, a kobieta używająca naszych kosmetyków będzie się czuła piękna niczym bogini. Naszą misją jest łączenie formuł, które zapewniają właśnie to i trochę więcej. Oferujemy luksusowe kosmetyki do codziennej pielęgnacji, pakowane w szklane opakowania, które są naturalne i dają poczucie świeżości.

icon-img