Po pierwsze, główną rolę w tym przypadku odgrywa składnik podtrzymujący życie – TLEN. Jest on esencją naszej filozofii w zakresie samopielęgnacji - pielęgnacji DUAL, w której stosujesz tlen na skórę oczyszczonej twarzy, dzięki czemu skóra może oddychać, pory się otwierają, a produkt stosowany w następnej kolejności może zostać w pełni wchłonięty przez skórę. Wizja doskonałości skóry zawarta jest zatem w formule dwuskładnikowej DUAL.

 

Kolejny tematem są składniki. Wszystkie składniki najwyższej jakości pochodzą ze Szwajcarii. Najwyższa jakość oznacza wysoką skuteczność na skórze.

A zapachy BIOXGN Beauty, do których należą najpiękniejsze zapachy perfum, są importowane z Włoch, a następnie produkowane lokalnie, w Serbii, podobnie jak wszystkie produkty sprzedawane pod tą marką.


Możesz wybrać swoją ulubioną kolekcję kosmetyków. Z jednej strony mamy kolekcję Pearly - pył z mikrocząsteczkami pereł w każdym produkcie zaspokaja wszystkie potrzeby skóry, twarzy i włosów, w połączeniu z różnymi ziołami i kolagenem. Z drugiej strony, wkrótce zaprezentujemy Ci produkt, który stanie się Twoim ulubionym produktem w sezonie letnim, choć nie będziesz mogła się z nim rozstać nawet w zimowe dni, kolekcję BIOXGN Golden – pył z mikrocząsteczkami pereł zastąpiliśmy 24-karatowym złotem i stworzyliśmy połączenia składników, które są niespotykane w innych liniach produktowych kosmetyków. Ponadto, niektóre z nich nadadzą Twojej skórze piękny blask, a Ty będziesz wyglądać jak bogini. *Dostępne w przedsprzedaży już teraz

W najbliższym czasie planujemy wprowadzić na rynek więcej kolekcji, niektóre z nich są już w przygotowaniu, ale najpierw pozwolimy, abyś pokochała nasze nowe kolekcje.

Nowe kolekcje będą zawierać kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Wśród tak wielu marek klasy premium, BIOXGN chce wypełnić lukę rynkową, która istnieje między kosmetykami luksusowym, a kosmetykami dostępnymi cenowo. Uważamy, że prawdziwe piękno powinno być dostępne dla każdego. Co więcej, nasze kosmetyki są oferowane w cenie pozwalającej na ich codzienne stosowanie.

Dla kogo przeznaczone są kosmetyki BIOXGN? Tak naprawdę każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety stosujący nasze kosmetyki będą posiadać skórę i włosy, które będą wyglądać pięknie i zdrowo.

Jeśli to czytasz, oznacza to, że wiesz kilka rzeczy na temat dbania o siebie i masz też kilka porad dotyczących urody. Chcesz się dowiedzieć więcej, to porozmawiaj z nami!